Nasze studio

STUDIO VISION

Świadczymy szeroki zakres usług związanych z filmowaniem, w szczególności uroczystości ślubnych, profesjonalnych teledysków, filmów reklamowych.

Zajmujemy się wideofilmowaniem od 20 lat. Duże doświadczenie, umiejętności i najnowszy sprzęt pozwoli nam wykonać film w jakości FullHD i 4K na najwyższym światowym poziomie.

Dlaczegom my?

Tradycyjna kamera dla nas to już przeszłość. Filmy wykonujemy najnowszymi aparatami NIKON. Dzięki naszym operatorom i montażystom możecie zachować to co dla Was jest najcenniejsze, wspomnienia ze ślubu, uroczystości rodzinnych oraz innych ważnych wydarzeń. Indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia, dlatego nasze filmy są niepowtarzalne i pełne niespotykanych rozwiązań i 'zwrotów akcji'.

Podstawowa zasada naszych produkcji:
FILM MA BYĆ CIEKAWY, DYNAMICZNY, NOWOCZESNY, WYKONANY TAK ABY NIKT  GO NIE MUSIAŁ PRZEWIJAĆ.

Wiemy jak ważnym dniem jest dzień ślubu. Nasza usługi wideofilmowania ślubów i wesel pozwolą Wam zachować ten dzień na długie lata, w taki sposób, abyście często i z chęcią do niego powracali. Wyjątkowa fotografia ślubna, będą idealną pamiątką dla was i waszych bliskich na długie lata.

Zapraszamy

Zapraszamy do naszego studia, w celu obejrzenia NA ŻYWO naszych realizacji. Internet nie przedstawia pełnej jakości i 100% naszego materiału. Jeżeli macie Państwo dodatkowe pytania, chętnie odpowiemy na wszystkie, a osobom zlecającym nam filmowanie ślubów i innych uroczystości, zapewniamy pełen wachlarz gotowych pomysłów na niepowtarzalny film ślubu, wesela, podróży poślubnej, teledysków weselnych,... i wielu innych!

Filmowanie głównie wykonujemy na terenie miast: Kraków, Rzeszów, Warszawa, Krynica, Zakopane, Gorlice, Nowy Sącz, Jasło, Krosno, Limanowa, Dębica, Nowy Targ  oraz całej Polski i za granicą.

Tagi: Wideofilmowanie Krynica , Kamerzysta Krynica
do_gory